Regularni Darczyńcy

Dołącz do Przyjaciół Domu

Dzięki Twojej pomocy ten Dom staje się naszym wspólnym dziełem!

Dzieciaki potrzebują Domu, w którym będą bezpieczne i będą czuły się kochane!

Dziękujemy, że jesteś z nami! Ponieważ to dzięki zaangażowaniu takich osób, jak Ty, nasz Dom rośnie i coraz bliższe staje się nasze marzenie o bezpiecznym miejscu dla dzieci, które potrzebują żyć w pełni: bez strachu i smutku w oczach, ciesząc się każdym dniem. Nie możemy się już doczekać kiedy Dom wypełnią ich beztroskie uśmiechy i radosna zabawa! I ten tupot na korytarzach…

Często słyszymy pytanie: Kiedy będą tu dzieci? Chcemy, aby jak najszybciej miały tu swoją swój Dom! Ale aby doszło do tego finału potrzeba wszystko przygotować, jak na narodziny dziecka – wszystko musi czekać gotowe. Zatem są już fundamenty, jest dach i okna z widokiem na ogród, jest wykończona większość pierwszego piętra. Trwa wykańczanie sal na parterze budynku i w części drugiego piętra. Czyli tych pomieszczeń, które są związane z Domem Dla Dzieciaków. A przed nami surowa zabudowa poddasza, czyli zabudowanie pomieszczeń, gdzie stworzymy Przestrzeń Wsparcia i Formacji Rodziny – Dom Relacji.

Dziękujemy zatem, że uczestniczysz w tym niewiarygodnym wyścigu z czasem, aby jak najszybciej zapewnić Dom, tym, którzy go nie mają! Bo Dom to nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie, którzy oddadzą im swoje życie, aby one mogły wzrastać i być szczęśliwymi ludźmi, którzy będą potrafili samodzielnie radzić sobie w dorosłym życiu! I dzięki Tobie i kolejnym Dobrodziejom to marzenie staje się coraz bliższe! Dajmy szansę dzieciom na życie na 100%!

Co należy zrobić, aby dołączyć do grona Przyjaciół Domu?

1. Wypełnij poniższy formularz – dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Cię o postępach w naszej akcji i o nowych akcjach, do których będziemy Cię zapraszać. I oczywiście o tym, jak dysponujemy otrzymanymi od Ciebie pieniędzmi.

2. Ustaw stałe zlecenie przelewu, w kwocie jaką uznasz za stosowną:

Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Kapucynek NSJ

55 1240 2412 1111 0010 9875 1007
Tytułem: Darowizna na Dom dla Dzieciaków – Przyjaciel DzieciP.S. Zapraszamy Cię do naszego Domu już teraz na dobrą kawę, aby poczuć zapach naszego Domu – z radością pokażemy już tę część Domu, która jest gotowa!

Dziękuję raz jeszcze z całego serca!

W imieniu sióstr kapucynek i tych, dla których jest ten Dom!

s. Cecylia Pytka kapucynka NSJ

wawolnica@domdladzieciakow.pl
Tel: 798 514 575

Wybuduj z nami: DomDlaDzieciakow.pl